BURADASINIZ: Ana Sayfa » Hakkımızda

 • Çevre Tv

  11 Mayıs 2017 Perşembe tarihinde Çevre TV eklemiştir.
  789 izlenme

  ÇEVRE TV;

  Çevre :

  İnsanoğlu varoluşundan itibaren çevreyle doğrudan etkileşim içerisinde bulunmuştur. Uzun yıllar çevreyle uyumlu bir yaşam sürdürmüş, onun sağladığı kaynakların sınırsızlığına inanmıştır. Ancak zaman içerisinde hızlı nüfus artışı, kentleşme ve sanayileşme gibi öğelerin etkisi ile başlarda göz ardı edilen, ikinci plana atılan çevre sorunları  büyüyerek tüm dünyayı tehdit eder bir hal almış ve tüm insanların ajandasında baş sıralara yükselmiştir.

  Çevre, çevre sorunları, bu sorunlara geliştirilen çözümler günümüzde tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği konulardır.

  Bu çerçevede “ÇEVRE TV” dünyanın ve Türkiye’nin Çevre konularına duyduğu bu ilgiye bir karşılık olarak doğmaktadır. Yapacağı yayınlarla insanların çevre konusunda daha da bilinçlenmesini sağlayacak ve keyifli bir seyir sağlarken izleyicide bu konulara yönelik duyarlılığı da arttıracaktır. 

  Çevre, çevre sorunları, bu sorunlara geliştirilen çözümler günümüzde tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği konulardır.

  Bu çerçevede “ÇEVRE TV” dünyanın ve Türkiye’nin Çevre konularına duyduğu bu ilgiye bir karşılık olarak doğmaktadır. Yapacağı yayınlarla insanların çevre konusunda daha da bilinçlenmesini sağlayacak ve keyifli bir seyir sağlarken izleyicide bu konulara yönelik duyarlılığı da arttıracaktır…

  ÇEVRE TV, yediden yetmişe her yaş gurubuna hitap edecektir.

  Üretimden tüketime, endüstri, tarım, hizmet, sağlık, yerel yönetimler, özel şirketler, Sivil toplum kuruluşları, vakıflar, kısacası bireysel ve kurumsal tüm unsurların uyguladıkları veya planladıkları çevreye, hayata, yaşama dair projeleri özgün ve kaliteli prodüksiyonlar, güçlü kurgu ve senaryolarla izleyicilerle buluşturarak, bilgilendirecek,eğitecek,öğretecek.Çevre TV’yi daha iyi hafızalarınızda şekillendirmek için örnekleme yapacak olursak kendine özgü yayıncılık formatında, yerel yönetimler, özel şirketler, sivil toplum kuruluşları ve vakıfların projeleri ile geliştirilmiş, zengin içerik ve programlarla, ülkemizin dünyaya açılan milli televizyon kanalı olmayı amaçlamaktadır.

   

  Büyük resmi görüntülemek için tıklayın!

   

   

   
 • ISTANBUL

  Hakkımızda

Bu sitenin alt yapısında Santral.TV kullanılmaktadır.
Yasal Uyarı: Sitede yer alan herhangi bir içerik veya imaj Çevre TV izni olmadan, kesinlikle kopyalanamaz.